Produkt: 0 Množství: 0.00EUR
Košík
K pokladně
AD AD
ADLive support
AD
AD

Kamagra šumivá (Sildenafil Citrát

Kamagra šumivá 100mg je rozpustná tableta, která se snadno rozpouští ve sklenici vody, je to oranžový ochucený nápoj. Jedna tableta obsahuje 100 mg sildenafilu citrátu - stejně jako běžné Kamagra tablety.
Hlavní výhodou Kamagra šumivé je okamžité vstřebávání do krevního oběhu, rychlé a efektivní výsledky a ne podráždění žaludku, na rozdíl od konvenčních tablet nebo kapslí. Kamagra šumivá nezanechává hořkou chuť v ústech a usnadňuje to tak pacientům, kteří nejsou schopni polykat prášky.

Obchodní značka: Kamagra® Effervescent

Výrobce: Ajanta


Ajanta Pharma

Ajanta Pharma Limited je rozvíjející se globální farmaceutická společnost s prokázanými schopnostmi v oblasti výzkumu produktu, výrobě a uvádění na trh.

Ajanta si vybudovala silné postavení v mezinárodním trhu s vývozy, které přispívají podstatnou částí k celkovým příjmům. Vzhledem ke svému silnému důrazu na kvalitu výrobků a služeb, je Ajanta Pharma oprávněna dodávat léky do různých vládních institucí, jako je zdravotnictví, oddělení obrany služeb a nemocnic v Indii. Ajanta je také certifikovaným dodavatelem mnoha velkých institucí a dobrovolných organizací, jako jsou Lékaři bez hranic a PSV, uvnitř i vně země.

AD AD AD